O nas - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

O nas

Poznaj naszą strukturę

Struktura CZASU

Kim jesteśmy?

Jesteśmy:

- największym w Polsce portalem w branży IT pod względem oferowanych ilości produktów oraz ilości różnych producentów

- zaufanym partnerem biznesowym, który w profesjonalny sposób pomaga podejmować mądre decyzje IT i wdroży dla Państwa kompleksowe rozwiązanie (sprzęt, oprogramowanie, usługi) dopasowane do potrzeb i wymagań Państwa organizacji
Obecnie posiadamy wiele strategicznych dla nas partnerstw : HP, Fujitsu, Intel, NetApp, VMware, Symantec i wiele innych. Pełną listę znajdą Państwo tutaj. Jako jedna z kilku firm w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować Państwu tak bogate portfolio.MADU

Będziemy:

Naszą ambicją jest budowanie długotrwałych relacji z Klientami końcowymi oraz zaufanej współpracy z reselerami. Stawiamy na relacje długofalowe, ponieważ to one właśnie umożliwiają nie tylko budowanie lepszych cenowo ofert, ale przede wszystkim lepsze poznanie środowiska biznesowego w jakim funkcjonuje firma i dopasowanie idealnego dla niej rozwiązania, które odpowie także na jej potrzeby w przyszłości.

Byliśmy:

Zaczynaliśmy jako mała firma MADU w 1996 r. Sześć lat później, w 2002r, firma przekształciła się w spółkę cywilną, prowadzoną przez Macieja Duraka i Jaremę Ostańkowicza. W 2002 r. zostaliśmy partnerem handlowym firmy IBM. W 2010 r. otrzymaliśmy nagrodę za „Największą sprzedaż roku IBM Run Rate w Polsce”. W 2011 r. uzyskaliśmy najwyższy status IBM Premier Business Partner. W przeciągu ostatnich kilku lat osiągnęliśmy bardzo dynamiczny wzrost finansowy.

Serwery, dyski i zasilacze padały, a klienci dzwonili do nas z prośbą o pomoc. To właśnie zainspirowało nas do stworzenia naszej Grupy 112it.pl, która zawsze jest gotowa udzielić pomocy. Inspiracją dla nazwy był numer ratunkowy, ale od udzielania pomocy przeszliśmy do pełnej gotowości świadczenia kompleksowej opieki IT.

Byliśmy niewielką grupą osób, które z wielkim sercem, zaangażowaniem i determinacją wdrażały ideę prowadzenia jednego z największych w Polsce portali oferujących bardzo szerokie portfolio rozwiązań serwerowych, storage’owych oraz opcji, w tym produktów niedostępnych u konkurencji . Udało nam się stworzyć nie tylko grupę zaangażowanych ludzi, ale także nowoczesną platformę internetową o dużej wartości rynkowej i konkurencyjnej.

wróć do góry

 

Struktura POWOŁANIA

Wizja

Wiodący i ceniony partner biznesowy, który skutecznie pomaga swoim Klientom w osiąganiu strategicznych celów biznesowych poprzez implementację kompleksowych rozwiązań IT.

Misja

Jako skuteczny partner pomagamy podejmować mądre decyzje IT i wnosimy z pomocą rozwiązań IT istotną wartość do biznesu naszych Klientów.

Anna Sieńko, była prezes IBM Polska powiedziała kiedyś takie oto słowa: „Na ogół chodzi o cenę, która przekracza budżet. Ale z drugiej strony nie spotkałam się z sytuacją, że Klient odrzucił propozycję, która wnosiła istotną wartość do jego biznesu. W tej sytuacji zawsze szukał dodatkowego budżetu.” (Ludzie, Biznes, Pasja. Portret liderów polskiej informatyki, red. Danuta Sass, International Data Group Polska, Warszawa 2011, s.145).

Naszą misją jest, aby proponowane przez nas rozwiązania wnosiły istotną wartość do Państwa biznesu, organizacji. Istotną tzn. taką, dzięki której biznes zyskuje w miarodajny sposób na poziomie strategicznym, operacyjnym oraz finansowym. Nośnikami istotnych wartości biznesowych mogą być np. okres trwałości przewagi konkurencyjnej firmy , wzrost przychodów ze sprzedaży, inwestycje w aktywa trwałe, poziom ryzyka biznesowego, skuteczność i efektywność procesów, zarządzanie zasobami ludzkimi, lojalność i zadowolenie Klienta. Istotne wartości kreują i pozwalają ustalić poziom na jakim znajduje się dana organizacja w aspekcie bieżącej strategii i nowych oraz przyszłych rozwiązań.

IT to w dzisiejszych czasach konieczna inwestycja. Zauważa to również lider HP, prezes Paweł Czajkowski: „Nowe technologie przestały być już tylko kosztowną inwestycją, ale są rzeczywistością, w której ma pracować nasz biznes.” Stopa i szybkość zwrotu inwestycji IT zależy od jej trafności. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom podjąć w tym zakresie naprawdę mądre decyzje, dopasowane do realiów w jakich funkcjonuje ich organizacja. Umożliwia nam to nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie, grupa oddanych profesjonalistów oraz kompleksowa oferta, obejmująca niezwykle bogate portfolio sprzętu IT, oprogramowania i usług IT.

wróć do góry

 

Struktura WIEDZY

Partnerstwa

Jesteśmy partnerem wielu producentów sprzętu (HP, Fujitsu, Intel, NetApp, Check Point) oraz oprogramowania ( Microsoft, Symantec, VMware, Veeam, Ctirix) będących prawdziwymi liderami rynku. Strategiczne partnerstwa pomagają nam nie tylko poszerzać zakres oferty, ale przede wszystkim oferować naszym Klientom lepsze warunki cenowe i szybszą realizację zamówień.

Lista naszych partnerstw

Kompetencje

Uzyskane statusy partnerskie oraz certyfikaty są najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji - podobnie jak referencje naszych Klientów. Nasi specjaliści wciąż się rozwijają i poszerzają zakres swoich kompetencji. Jesteśmy w stanie wdrożyć prawie każdy projekt IT - od wymiany śrubki w serwerze po wyposażenie i skonfigurowanie zaawansowanego data center. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania co do naszych możliwości i doświadczeń zapraszamy do kontaktu.

Certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje
Lista naszych usług

Doświadczenie

Działamy w branży IT od ponad 10 lat i posiadamy naprawdę różnorodne doświadczenia z Klientami z prawie każdego sektora rynku i każdej wielkości. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na tym, aby nasz Klient wybrał najlepsze rozwiązanie, które uwzględni przede wszystkim bezpieczeństwo inwestycji i możliwości rozwoju przy zachowaniu odpowiedniej wydajności. Dlatego też chętnie i kompleksowo doradzimy przy każdym, nawet najmniejszym projekcie. Na żądanie udostępniamy pisemne referencje od naszych Klientów.

Lista naszych Klientów wróć do góry

 

Struktura WARTOŚCI

Akcje sponsorskie

Jesteśmy otwartą organizacją i interesują nas sprawy, które dzieją się na zewnątrz nas. Już wiele razy obejmowaliśmy patronatem medialnym różne przedsięwzięcia branżowe, takie jak na przykład Targi Kariera IT. Jesteśmy też sponsorem drużyny piłki siatkowej AZS z Uniwersytetu Warszawskiego oraz częścią IBM World Community Grid. Sponsorowana przez nas drużyna odniosła sukces zdobywając srebrny medal na pierwszych Europejskich Igrzyskach Studenckich w Crodobie, które odbyły się pomiędzy 13 a 22 lipca 2012r. w Hiszpanii.

Więcej informacji o naszych akcjach

Wszystkich, którzy chcieliby nas włączyć w swoje akcje i działania zapraszamy do kontaktu!

Agnieszka Szczerek
Event Marketing Manager
a.szczerek@112it.pl
tel. 797 001 564

Nasze wartości

Wysoki poziom obsługi Klienta

Dla nas nie liczy się tylko co, ale i kto. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z tego CO kupują, ale też z tego JAK kupują. Pragniemy, aby poczuli się wysłuchani i aby byli przekonani o tym, że została im udzielona kompleksowa i profesjonalna pomoc. Pragniemy, aby dzięki temu dostrzegli w nas odpowiedzialnego i cennego partnera biznesowego, do którego warto wracać.

Odpowiedzialność i zaufanie

Każda inwestycja wiąże się z podjęciem ryzyka – umiemy je minimalizować i uświadamiać jego poziom naszym Klientom oraz brać odpowiedzialność za nasze decyzje. Relacje biznesowe wymagają zaufania – wkładamy wiele wysiłku w to, aby nigdy nie zostało ono zawiedzione, a jeśli tak się zdarzy, wyciągamy konsekwencje i wnioski, ucząc się na własnych błędach. Nie boimy się wyzwań, ale znamy własne granice. Na życzenie naszych Klientów udostępniamy pisemne referencje tych, którzy już nam zaufali i byli zadowoleni ze współpracy. Są wśród nich instytucje użyteczności publicznej, instytucje finansowe, małe firmy i wielkie korporacje.

Rozwój

Nie tylko dokładamy wszelkich starań, aby sprostać standardom jakich oczekują od nas nasi Klienci, ale także wyznaczamy sobie własne, dzięki którym wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku. Nasz zespół nieustannie poszerza swoje kompetencje . Rozwijamy się dla naszych Klientów – dlatego oprócz podnoszenia kwalifikacji poszerzamy zakres naszej oferty. Znajdują się w niej rozwiązania wielu producentów – dajemy każdemu z naszych Klientów wolność wyboru i pozbywamy się obowiązku lobbowania jednego producenta.

Polityka cenowa

Prowadzimy otwartą i elastyczna politykę cenową, w której zapraszamy naszych Klientów do negocjacji. Jesteśmy również partnerem wielu instytucji finansowych oferujących leasing. Przekonujemy naszych Klientów, że IT to mądra inwestycja - pomagamy im nie tylko dobierając rozwiązania, które mieszczą się w ich budżecie, ale także oferując atrakcyjne warunki leasingowe.

Więcej informacji o naszej polityce cenowej

 

wróć do góry

 

Struktura MIEJSCA

Biuro Handlowe 112it.pl
ul. Wrocławska 1B
52-200 Suchy Dwór

Kontakt

Lokalizacja

Nasze Biuro Handlowe znajduje się w Suchym Dworze przy ulicy Wrocławskiej 1B.

Zasięg działalności

Nasz zasięg działania to teren całego kraju. Odległość nie stanowi dla nas problemu, a nasi eksperci i technicy z ekipy ratunkowej 112it.pl w szybkim czasie są w stanie dotrzeć w każde miejsce w kraju i udzielić niezbędnego wsparcia. wróć do góry

 

Struktura ZESPOŁU

Kariera

Nasz zespół wciąż się powiększa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszej firmie i kontaktu.

Sprawdź oferty pracy

Nasz zespół

Pracujemy w dynamicznym i młodym, ale też doświadczonym zespole. Naszymi największymi zaletami są otwartość na zmiany, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji, umiejętność podejmowania decyzji. Nie brakuje nam poczucia humoru, który często jest nieoceniony przy długich godzinach spędzonych w serwerowniach. Jesteśmy firmą o bardzo dynamicznym środowisku pracy i otwartą na to, aby każdy z naszych pracowników wykazał się inicjatywą i wniósł wkład w budowanie jej.

Staramy się również integrować z naszymi Klientami poprzez organizowanie wspólnych inicjatyw szkoleniowych oraz wydarzeń i konferencji .Nasze drzwi są zawsze otwarte, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą z nami na spotkanie przy kawie.

 

wróć do góry

 

Back to Top