Proces - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

Proces

Opisaliśmy nasz proces działania po to, aby zdecydowanie podkreślić, iż NIE jesteśmy sklepem internetowym.


Grupę 112it.pl tworzą firmy posiadające wykwalifikowanych specjalistów i wdrożeniowców z branży serwerowej i storage’owej, nastawionych na ratowanie obecnych architektur serwerowych, projektowanie nowych innowacyjnych infrastruktur oraz szeroko pojętą współpracę z Klientem.


Jesteśmy zespołem nie tylko udzielającym jednorazowej szybkiej pomocy, ale stawiamy też na długofalową współpracę. Udzielamy wsparcia na każdym etapie procesu tej współpracy. Niektórzy dokładnie znają swoje potrzeby i po prostu dokonują pożądanego zakupu. Natomiast ci, którzy posiadają bardziej skomplikowane rozwiązania bądź nie mają niezbędnej wiedzy  technicznej, przechodzą z nami wszystkie 5 kroków – począwszy od doradztwa poprzez sprzedaż, wdrożenie i szkolenie kończąc czasami na oddaniu w utrzymanie całej infrastruktury.


 

Proces działania 112it.pl w 5 krokach:


1. Rozpoznanie dokładnych potrzeb  i  doradztwo

Przeciwdziałanie

 

Zgłasza się do nas wielu Klientów, którzy pracują w branży nie mogącej pozwolić sobie nawet na chwilową awarię i przerwę w funkcjonowaniu Firmy.  W trosce o naszych Klientów oraz ich Klientów ekipa 112it.pl szybko i celnie oceni zasięg awarii i doradzi w wyborze i zakupie potrzebnego ekwipunku, który pozwoli na przywrócenie ciągłości pracy.

W mniej nagłych wypadkach kompleksowo i na spokojnie przeprowadzamy pełne rozpoznanie sytuacji i zaoferujemy najlepsze i najbardziej dopasowane do potrzeb rozwiązania. Chętnie odpowiemy także na pytania dotyczące „profilaktyki”.

 

Możliwości

 

Najlepszy ratunek to unikanie zagrożeń. Pomagamy naszym Klientom patrzeć w przyszłość i dostrzegać najlepiej dopasowane do ich planów możliwości.  Wychodzimy naprzeciw nim i projektujemy rozwiązania, które pomogą im się rozwijać:  

 

Kiedy do portalu 112it.pl zgłasza się przedstawiciel firmy czy instytucji z prośbą o pomoc w doborze serwera, nie sposób pominąć pytania o plany rozwojowe podmiotu. Oszacowanie przyszłego rozrostu firmy – zwiększenia zasięgu i katalogu działań, a także informacja o docelowej liczbie użytkowników sprzętu jest niezbędne, by jak najlepiej dobrać serwer do potrzeb klienta” (Jarema Ostańkowicz, 112it.pl)

 

Wyzwania

 

Jesteśmy na nie otwarci i chętnie pokażemy co potrafi nasza ekipa techników. Ani nasi Klienci, ani my nie lubimy stać w miejscu. Zaawansowane i skomplikowane projekty to dla nas możliwość rozwoju i spełniania najbardziej wygórowanych potrzeb naszych Klientów. Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowym opartym na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, które testowo jesteśmy w stanie zainstalować u naszych Klientów jak i udostępnić je do testów w naszych laboratoriach.

 

2. Sprzedaż


Obecnie nasza oferta produktowa obejmuje aż ponad 8000 produktów spośród dwóch największych leaderów branży serwerowej jakimi są IBM i HP. Baza dostępnych produktów jest ciągle poszerzana specjalnie z myślą o Państwa infrastrukturach. Ratujemy jednocześnie kilkadziesiąt projektów IT. Posiadamy własne magazyny, dlatego większość produktów dostarczamy w bardzo szybkim czasie. Nie muszą Państwo przejmować się lokalizacją, działamy bowiem na terenie całego kraju. Nasi Klienci mogą negocjować ceny nawet przy zakupie detalicznym.


Zobacz pełen opis naszej oferty sprzedażowej.


3. Dostawa i wdrożenie


Współpracujemy z największymi międzynarodowymi firmami kurierskimi dlatego jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie dostarczyć Państwu z naszych magazynów niezbędną infrastrukturę serwerową lub też jej część w  dowolne miejsce w Polsce.

Dla Klientów którzy nie posiadają zaawansowanych działów technicznych oferujemy nasze wsparcie przy instalacji zakupionego rozwiązania, wdrożenie go, jak i migracje danych oraz integrację starej infrastruktury z nową.


Zobacz pełen opis naszych usług wdrożeniowych.

 

 

4. Szkolenie z zarządzania i administrowania dostarczonej infrastruktury

 

Nawet duże działy IT niejednokrotnie nie mają czasu pochłaniać obszernej, dodatkowej wiedzy, czy też uczestniczyć w szkoleniach wyjazdowych, dlatego nasi wdrożeniowcy chętnie przeprowadzają po instalacji i wdrożeniu szkolenie z zarządzania i administrowania dostarczoną architekturą serwerową pokazując przy tym wszystkie najbardziej przydatne i ukryte funkcje poprawiające jakość i wydajność pracy administratora.

 

5. Rozbudowa i utrzymanie ciągłości pracy w przyszłości


Zapewniając naszym Klientom najwyższy poziom oferowanych usług i bezpieczeństwo inwestycji, staramy się dobierać rozwiązania, które uwzględniają margines przyrostu potrzeb względem prowadzonej działalności. Niejednokrotnie okazuje się jednak, iż rozwój firm nie jest liniowy lecz logarytmiczny i wymaga większych zmian, dlatego też oferujemy, oprócz standardowej rozbudowy, wykup całej istniejącej infrastruktury przy zakupie większych rozwiązań, zapewniając pełne bezpieczeństwo poniesionej inwestycji i tym samym poniesionych kosztów.

 

 


 

Back to Top