akcje_sponsorskie - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

Akcje sponsorskie, patronaty

112it.pl patronem medialnym Śląskiej Szkoły Trenerów Biznesu branży IT


Okres realizacji: 8 weekendowych zjazdów - łącznie 120h.

Sprawdż aktualny terminarz

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: http://szkolatrenerow.trainingspot.pl

Firma Training Spot zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie współfinansowanym ze środków unijnych: Śląska Szkoła Trenerów Biznesu branży IT.
Patronat: Oddział Górnośląski Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
Cel projektu: nabycie przez uczestników wiedzy i umiejętności trenerskich, potwierdzonych certyfikatem.
Uczestnicy otrzymują:profesjonalnie przeprowadzone szkolenie,materiały dydaktyczne, wyżywienie.
Kadra: zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów partnera projektu: firmy Brainstorm, w formie wykładowo-warsztatowej.
W programie m. in.: uczenie się osób dorosłych i dynamika grup szkoleniowych; trening interpersonalny: komunikowanie się i autoprezentacja; badanie potrzeb szkoleniowych; metodyka prowadzenia szkolenia; tworzenie modułu szkolenia; konstruowanie warsztatów tematycznych; zarządzanie procesem szkoleń i badanie efektywności szkoleń.

 

112it.pl częścią World Community Grid

112it.pl śpieszy na ratunek ludziom na całym świecie!

Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaoferować naszą moc obliczeniową dla projektów naukowych, które mogą odmienić losy ludzkości. W ten sposób staliśmy się elementem World Community Grid - jednego z 10 najlepszych superkomputerów na świecie! World Community Grid to realizowany przez IBM oraz BOINC projekt, który jest całkowicie non-profit – powstał tylko i wyłącznie z chęci zmieniania losów świata i ludzi na lepsze oraz wiary w to, że wielka zmiana składa się z ogromnej liczby małych pomocy.

World Community Grid to program społeczny wspierający przełomowe badania naukowe. Miliony komputerów. Sieć przetwarzania danych łączy wiele pojedynczych mocy obliczeniowych jakimi dysponują komputery należące do indywidualnych użytkowników i firm, co efekcie daje niezwykły potencjał obliczeniowy i drastycznie skraca czas potrzebny na rozwiązanie naukowych problemów - ywolontariusze przeznaczyli w sumie ponad 230 000 lat pracy swoich komputerów na rzecz ważnych dla ludzkości projektów badawczych.

 

Przyłącz się! It’y może’sz pomóc w budowaniu mądrzejszej planety!

Każdego dnia do projektu przyłącza się 200-250 nowych osób/organizacji. W Polsce liczba użytkowników zaangażowanych w projekt wynoso 4194. Możesz być jedną z nich. Zarejestrowanie się i zainstalowanie w pełni bezpiecznej aplikacji zajmie Ci zaledwie 5 minut, a moc obliczeniowa i czas w których pracuje Twój komputer mogą okazać się bezcenne!

Instrukcja rejestracji do World Community Grid

Strona projektu: www.worldcommunitygrid.or

 

112it.pl patronem medialnym Targów Kariera IT!

Zapraszamy Państwa do udziału w prestiżowym wydarzeniu, dedykowanym wyłącznie specjalistom z branży IT. 08.12.12 we Wrocławiu zaprezentują się najlepsze Firmy z polskiego rynku IT.Wstęp dla wszystkich uczestników bezpłatny - obowiązuje wcześniejsza rejestracja online. Podczas targów zaprezentuje się 12 wystawców oraz 3 firmy oferujące bezpłatne kilkudniowe szkolenia uczestnikom targów, omówione zostaną warunki współpracy oraz wymagania projektowe. Ponadto organizatorzy zaplanowali liczne wykłady/warsztaty, które prowadzone będą przez najlepszych specjalistów w kraju, tematy poświęcone między innymi: planowania kariery w branży IT, nowości w programowaniu, negocjacji warunków płacowych oraz prawnych aspektów świadczenia pracy.

Kariera IT platforma wymiany doświadczeń i kontaktów w świecie IT. Wydarzenie to stanowi możliwość podwyższenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w bezpłatnych wykładach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju.

Bezpłatny udział w targach zapewnia:

  • bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą (dział HR, osoby decyzyjne w nowych projektach)
  • prezentacje najnowszych projektów wiodących firm, zajmujących się programowaniem
  • udział w specjalistycznych warsztatach oraz wykładach merytorycznych – materiały targowe
  • katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe
  • atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców
  • kawowy cateringLICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! Do udziału w tym wydarzeniu kwalifikujemy wyłącznie osoby z doświadczeniem w branży IT, które specjalizują się w programowaniu.

Aby wziąć udział w targach należy do 7 grudnia 2012 wypełnić formularz znajdujący się na stronie http://careercon.pl/karierait/wroclaw/rejestracja oraz otrzymać potwierdzenie uczestnictwa.

Strona wydarzenia: http://careercon.pl/karierait/wroclaw

 

 


Drużyna piłki siatkowej AZS z Uniwerystetu Warszawskiego

Od początku 2012 roku firma MADU SC i Grupa 112it.pl jest oficjalnym sponsorem sekcji piłki siatkowej mężczyzn AZS z Uniwersytetu Warszawskiego.Srebro w Cordobie!

Sponsorowana przez nas drużyna odniosła sukces zdobywając srebrny medal na pierwszych Europejskich Igrzyskach Studenckich w Crodobie, które odbyły sie pomiędzy 13 a 22 lipca 2012r. w Hiszpanii. Była to pierwsza inauguracyjna impreza w nowym wydaniu spotkań drużyn uniwersyteckich. Kolejne tego typu igrzyska już za dwa lata w Rotterdamie! Według nowej formuły igrzyska będą odbywać się na przemian z Mistrzostwami (również co dwa lata).

Drużyna ma ducha walki więc gorąco wierzymy w możliwość wygrania w przyszłości nawet złota! W formie podziękowania i pamiątki otrzymaliśmy od naszej drużyny koszulkę z podpisami wszystkich graczy! Dziękujemy za prezent i życzymy dalszych sukcesów! Gorąco kibicujemy!

 

Back to Top