Kariera - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

Kariera

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o nadesłanie aplikacji na adres: biuro@madu.pl  

Aplikacja powinna zawierać:

1) CV ze zdjęciem

2) krótki list motywacyjny (zawierający informację na jakie stanowisko jest składana aplikacja!)

 

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

 

Zapraszamy do naszego zespołu!

 

Grupa 112it.pl inwestuje nie tylko w sprzedawane produkty. Wiemy, że to ludzie budują naszą firmę, dlatego stanowią oni dla nas największą wartość. Zależy nam na tym, żeby każda osoba miała szansę jednocześnie zaspokajać własne ambicje w rozwoju zawodowym oraz realizować plany firmy.

 

Tworzymy zespół ambitnych ludzi zaangażowanych w wykonywaną pracę, a mnogość i różnorodność wyzwań, które sobie stawiamy motywują nas do ciągłego rozwoju.

 

Jeśli:

 - poszukujesz wyzwań, chcesz się rozwijać i masz „plan na siebie”,

 - jesteś osobą, która wykazuje się inicjatywą i wytrwałością w działaniu,

 - poszukujesz grupy młodych (duchem J) i uśmiechniętych współpracowników,

 - chcesz pracować w małej firmie, w której będziesz miał możliwość realizacji własnych pomysłów i wpływania na otoczenie,

 - nie przeszkadza Ci brak procedur i wielozadaniowość w codziennej pracy,

 - płynnie posługujesz się językiem angielskim

 

zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji! Czekamy na Twoją aplikację!

 

Ze względu na specyfikę naszej firmy stałą rekrutację prowadzimy głównie na stanowiska handlowe - w obszarze sprzedaży i obsługi klienta (polskiego i zagranicznego).

 

Można jednak u nas pracować także w działach: IT (bazy danych, programowanie, wdrożenia i serwis), logistyki i magazynu oraz administracji (finanse, HR, marketing).

 

Co możemy Ci zaoferować?

 - pracę w centrum Wrocławia od poniedziałku do piątku

 - unikalną, przyjazną atmosferę współpracy

 - pracę w zespole nastawionym na sukces i codziennie pokazującym, że wszystko jest możliwe (jeśli wystarczająco mocno tego chcesz)

 - możliwość kreowania własnego stanowiska pracy (jesteśmy otwarci na negocjacje w zakresie m.in. godzin pracy, zakresu zadań czy          ścieżki rozwoju)

- udział w szkoleniach, konferencjach oraz seminariach branżowych

- coaching – wsparcie w rozwoju i osiąganiu celów

- nowoczesne narzędzia pracy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników

 

Jak wygląda u nas proces rekrutacyjny?

Proces rekrutacyjny składa się u nas z kilku etapów.

 

- W pierwszej kolejności rozpatrujemy aplikację, która do nas wpłynęła.

- Wybrane osoby zapraszamy na pierwsze kilkuosobowe spotkanie z elementami assessment center. Spotkanie jest prowadzone przez osobę z działu HR i trwa zazwyczaj około 70-90 minut (w zależności od ilości osób uczestniczących). Na tym spotkaniu wstępnie się poznajemy, zbieramy informacje o Twoich predyspozycjach do pracy na danym stanowisku oraz o tym co jest dla Ciebie ważne w miejscu pracy. Podczas spotkania dostaniesz do wykonania krótkie zadania związane z danym stanowiskiem, możesz też zostać poproszony o wypełnienie kilku kwestionariuszy.

- Po pozytywnym wyniku pierwszego spotkania zapraszamy na drugie – ostateczne – spotkanie z kierownikiem danego działu i reprezentantem Zarządu. Po tym spotkaniu z reguły zapada decyzja co do możliwości podjęcia przez nas współpracy.

 

Oczywiście na każdym etapie może pojawić się potrzeba doprecyzowania lub uzupełnienia konkretnych informacji - umawiamy się wtedy na około 20-30 minutową rozmowę telefoniczną.

 

Zapewniamy, że wszystkim osobom zaproszonym na spotkanie kwalifikacyjne przekazujemy informację zwrotną o wyniku rekrutacji.

 

Chcesz zdobyć doświadczenie i rozpocząć swoją karierę zawodową?

Zapraszamy do nas na staż lub praktykę przez cały rok non stop!

 

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe albo rozwinąć określone kompetencje? Oferujemy bezpłatne praktyki lub staże finansowane przez Powiatowy Urząd Pracy na okres 3-6 miesięcy. Nabór na te stanowiska prowadzimy przez cały rok w kilku działach:

 - w dziale sprzedaży i obsługi klienta

 - w dziale logistyki

 - w dziale przetwarzania baz danych

 - w dziale IT – na styku z działem marketingu (działania w obszarze marketingu internetowego)

 

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w jednym z wyżej wymienionych obszarów, przygotuj swoją aplikację i prześlij do nas na adres biuro@madu.pl.  

Pamiętaj aby w liście motywacyjnym zaznaczyć na jakie stanowisko aplikujesz i jakie zadania chciałbyś realizować (w jakim kierunku chciałbyś się rozwijać).

 

Proces rekrutacji na stanowiska stażowe jest taki sam jak na stałe stanowiska pracy. Wychodzimy z założenia, że odbycie stażu lub praktyki jest wstępem do stałej współpracy z naszą firmą, dlatego też przykładamy wagę do tego, żeby już na samym początku sprawdzić czy kierujemy się podobnymi wartościami i podejściem do pracy. 

 


 

Zastrzegamy, że ze względu na ilość spływających aplikacji

nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym kandydatem,

jednak wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.


 


 

 

Back to Top