Zakup rozwiazania - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

{ 2 }
{ zakup rozwiązania }

Usługi, jakie możemy zaoferować na tym etapie

Montaż i prekonfiguracja

Skontaktuj się z nami:

tel. +48 71 716 41 44
e-mail: biuro@112it.pl

Zakup danego rozwiązania nierzadko łączy się ze stresem związanym z jego konfiguracją. Samodzielna instalacja i konfiguracja serwera przez Klienta, który nie posiada większego doświadczenia oraz głębszej wiedzy technicznej uaktualnianej na bieżąco, jest niezwykle trudna. Zamiast marnować czas i nerwy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług związanych z czynnościami, które należy wykonać zaraz po zakupie serwera.

{ 1. Preinstalacja oraz montaż elementów serwera }Standardowo rozwiązania sprzętowe takich marek jak IBM czy HP, wszystkie komponenty serwera dostarczane są niezależnie - należy zmontować we własnym zakresie. Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie!

{ 2. Konfiguracja poziomu RAID zainstalowanych dysków twardych }2. Bardzo ważnym elementem każdego rozwiązania są zasoby dyskowe. Ich przemyślane i poprawne zaprojektowanie odgrywa tym większą rolę, im większe są wymagania nasze i systemu, który będzie z tych zasobów korzystać. Mając na uwadze powyższe czynniki, dobierzemy dla Państwa odpowiedni kontroler dyskowy, dyski, ich ilość i interfejs oraz zaproponujemy optymalną konfigurację. Rozwiązanie, takie spełni nie tylko Państwa obecne wymagania, ale umożliwi również przyszłe skalowanie, a co za tym idzie, da poczucie dobrej inwestycji.

Macierze RAID tworzy się w celu zapewnienia zasobom dyskowym odpowiedniego poziomu niezawodności i wydajności. Z reguły kompromis pomiędzy tymi dwoma parametrami, kosztem ich nabycia oraz pojemością użytkową, wpływa na wybranie odpowiedniej grupy RAID.

{ 3. Aktualizacja wszystkich firmware’ów, poprawek }Aktualizacja BIOS/uEFI/IMM, kontrolera RAID, kart HBA, dysków twardych, oraz pozostałych podzespołów zainstalowanych w serwerze.

{ 4. Sprawdzenie poprawności działania sprzętu } Nasi specjaliści sprawdzą, czy po skonfigurowaniu i dokonaniu wszystkich niezbędnych zmian zakupiony sprzęt działa zgodnie z wytycznymi.

 

Back to Top