Wdrożenie rozwiązania - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

{ 3 }
{ wdrożenie rozwiązania }

Usługi, jakie możemy zaoferować na tym etapie

pakiet Rack/Tower pakiet Blade pakiet Storage

DARMOWY Lab

Przetestuj vSphere w naszym zdalnym Laboratorium ZA DARMO przez dwa tygodnie!

Przetestuj

 

Skontaktuj się z nami:

tel. +48 71 716 41 44
e-mail: biuro@112it.pl

 

{ Realizacja potencjału } Aby w pełni wykorzystać potencjał zakupionego rozwiązania, po pierwsze trzeba być świadomym jego istnienia, po drugie zaś wiedzieć jak go zrealizować. Nasi eksperci chętnie pomogą w osiągnięciu obydwu tych celów. Jak łatwo zauważyć na przykładzie chociażby telefonów komórkowych, użytkownicy dzielą się na tych, którzy w pełni wykorzystują prawie wszystkie jego funkcje oraz takich, którzy używają go jedynie do rozmów lub smsów. Podobnie można podzielić użytkowników zaawansowanych rozwiązań IT. Aby w pełni chcieć i móc efektywnie skorzystać z zakupionego rozwiązania należy wiedzieć jak.

{ Szkolenia powdrożeniowe } Wszystkie szkolenia powdrożeniowe przeprowadzane są przez naszych techników i finalizowane certyfikatem dla administratora zarządzającego daną infrastrukturą, potwierdzającym zdobycie poszerzonej technicznej wiedzy z zakresu przeprowadzonego szkolenia. Bardzo nam zależy, aby przekazywać wiedzę i umacniać Naszych Klientów w ich kompetencjach oraz aby w pełni potrafili zarządzać swoją infrastrukturą IT i doceniali jej możliwości. W konsekwencji jesteśmy w stanie zapobiegać aż 99% niepożądanych awarii spowodowanych niewiedzą i brakiem doświadczenia przy administrowaniu nowej infrastruktury.

{ Szkolenia tematyczne } W naszej ofercie usług znajdują się również szkolenia tematyczne. Jeśli istnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie przygotować dedykowane szkolenia na tematy, które Państwa interesują. Oprócz tego zachęcamy do odwiedzenia Akademii Innowacyjnych rozwiązań IT, w której średnio co miesiąc odbywają się darmowe szkolenia i konferencje poświęcone różnorodnym rozwiązaniom IT. Odwiedź stronę AIRIT »

{ Podnoszenie kompetencji } Zachęcamy wszystkich specjalistów IT do podnoszenia swoich kompetencji – sami również praktykujemy taką postawę i wciąż zdobywamy nowe kwalifikacje. Transfer wiedzy w czasach tak dynamicznie zmieniających się nowych technologii jest niesamowicie ważnym zagadnieniem i częścią naszej misji jest właśnie wspomaganie tego procesu. Zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności to inwestycja – jeśli mają Państwa jakieś pytania i problemy w związku z podjęciem decyzji czy ustaleniem obszaru w jakim warto się rozwijać, zapraszamy do nas na rozmowę. Istniejąc na rynku IT od wielu lat potrafimy dostrzec już które kompetencje są wartościowe na rynku pracy i poszukiwane przez pracodawców. Zapraszamy także wszystkich, którzy poszukują obecnie pracy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Dział "Kariera" »

 

Back to Top