Użytkowanie - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

{ 4 }
{ użytkowanie }

Usługi, jakie możemy zaoferować na tym etapie

Szkolenie tematyczne
Konfiguracja i zarządzanie Windows Server 2008 R2/ 2012
Laboratorium

DARMOWY Lab

Przetestuj vSphere w naszym zdalnym Laboratorium ZA DARMO przez dwa tygodnie!

Przetestuj

 

 

Skontaktuj się z nami:

tel. +48 71 716 41 44
e-mail: biuro@112it.pl

 

Sprawdź nasze kompetencje »

{ Realizacja potencjału } Aby w pełni wykorzystać potencjał zakupionego rozwiązania, po pierwsze trzeba być świadomym jakie możliwości ma nasz sprzęt, po drugie zaś wiedzieć jak to zrobić. Nasi eksperci chętnie pomogą w osiągnięciu obydwu tych celów. Jak łatwo zauważyć na przykładzie chociażby telefonów komórkowych, użytkownicy dzielą się na tych, którzy w pełni wykorzystują prawie wszystkie ich funkcje oraz takich, którzy używają ich jedynie do rozmów lub smsów. Podobnie można podzielić użytkowników zaawansowanych rozwiązań IT. Aby móc w pełni efektywnie wykorzystać możliwości zakupionego rozwiązania, należy wiedzieć jak.

{ Szkolenia powdrożeniowe } Wszystkie szkolenia powdrożeniowe przeprowadzane są przez naszych techników i finalizowane certyfikatem dla administratora infrastruktury, potwierdzającym zdobycie nowej wiedzy. Zależy, aby przekazywać wiedzę i wspierać Naszych Klientów w poszerzaniu ich kompetencji oraz aby mogli w pełni zarządzać swoją infrastrukturą IT i doceniać jej możliwości. W konsekwencji, jesteśmy w stanie zapobiegać aż 99% niepożądanych awarii spowodowanych niewiedzą i brakiem doświadczenia przy administrowaniu nową infrastrukturą.

{ Szkolenia tematyczne } W naszej ofercie znajdują się również szkolenia tematyczne. W odpowiedzi na Państwa potrzebę, jesteśmy w stanie przygotować dedykowane szkolenia na tematy, które Państwa interesują. Oprócz tego zachęcamy do odwiedzenia Akademii Innowacyjnych rozwiązań IT, w której odbywają się darmowe szkolenia i konferencje poświęcone różnorodnym rozwiązaniom IT. Odwiedź stronę AIRIT »

{ Podnoszenie kompetencji } Zachęcamy wszystkich specjalistów IT do podnoszenia swoich kompetencji – sami również przyjmujemy taką postawę i wciąż zdobywamy nowe kwalifikacje. Transfer wiedzy w czasach tak dynamicznie zmieniających się nowych technologii jest niesamowicie ważnym zagadnieniem. Dlatego też częścią naszej misji jest właśnie wspomaganie tego procesu. Zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności to inwestycja – jeśli mają Państwa jakieś pytania i problemy w związku z podjęciem decyzji czy ustaleniem obszaru, w jakim warto się rozwijać, zapraszamy do nas na rozmowę. Istniejemy na rynku IT od wielu lat i potrafimy dostrzec które kompetencje są wartościowe na rynku pracy i poszukiwane przez pracodawców. Zapraszamy także wszystkich, którzy poszukują obecnie pracy do zapoznania się z naszymi ofertami. Dział "Kariera" »

 

Back to Top