przewodnik DemoStock - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

Przewodnik po DemoStock 112it

Wysokiej klasy niezawodne rozwiązania w super niskich cenach!

DemoStock to udostępniona przez 112it platforma sprzedaży sprzętu IT, który jest w innym stanie niż „nowy” – w ten sposób sprzęt, który nie jest już komuś z różnych powodów potrzebny, zostaje przez nas gruntownie sprawdzony i ponownie wprowadzony do sprzedaży. DemoStock to platforma pośrednicząca pomiędzy tymi, którzy chcą pozbyć się poprzez sprzedaż jakiegoś rozwiązania oraz Tymi, którzy chcą je zakupić w niezwykle okazyjnej cenie i mieć szybko dostępne.

Produkty oferowane w ramach DemoStock:

 • posiadają zawsze super niską cenę
 • są zawsze łatwo i szybko dostępne
 • posiadają szczegółowy opis ich stanu i aktualne zdjęcia
 • posiadają gwarancję sprawności i niezawodności udzielaną przez producenta lub przez 112it

DemoStock to idealne rozwiązanie również dla firm, które w czwartym kwartale wydały już prawie cały budżet, a w wyniku pewnych okoliczności zachodzi konieczność kupienia jakiegoś sprzętu (np. na skutek awarii lub nagłego zwiększenia się potrzeby biznesowej).

Wszyscy Klienci są nastawieni na kupowanie nowych produktów, ale z naszego doświadczenia wynika, że w niektórych sytuacjach najszybszym, najtańszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest kupno produktów w innym niż „nowy” stanie. Produkty podemonstracyjne lub odnowione kojarzą się zazwyczaj negatywnie – jest to jednak ograniczające przekonanie, albowiem produkty te przechodzą powtórne testy i proces usprawnienia i poza niewielkimi fizycznymi śladami użytkowania nikt nie byłby w stanie dostrzec różnicy. Przekonaj się, że dobry, niezawodny, wysokiej klasy sprzęt odpowiadający potrzebom nie musi być nowy!

Dla kogo i w jakich sytuacjach?

 • dla tych którzy posiadają ograniczony budżet, a potrzebują wysokiej jakości rozwiązania (ta sama wiarygodność, funkcjonalności, często gwarancja)
 • dla tych, którzy nie mogą czekać i potrzebują sprzętu natychmiast, a nie mają środków do zakupu nowego, często dwa razy droższego rozwiązania
 • dla tych, którzy z różnych przyczyn potrzebują danego sprzętu natychmiast, ale chcą oszczędzać fundusze, by zainwestować w nadchodzącą nową generację rozwiązań IT
 • dla tych, którzy chcą pomóc innym

Jak to działa?

Bardzo prosto!
1. Ty kupujesz lub sprzedajesz
2. My pośredniczymy

Wszyscy są zadowoleni!

 

ZIELONA
PLANETAWIĘCEJ

 

Ty, czyli sprzedający

Gdy Twój biznes rozwinie się i sprzęt, którego używasz przestanie odpowiadać Twoim potrzebom, pomyśl o włączeniu go do naszej oferty sprzedażowej.

Korzyści jakie z tego odniesiesz:

 • odzyskasz pewną część pieniędzy, które będziesz mógł zainwestować w nowe rozwiązanie (pozbądź się starego sprzętu i zwróć się do nas przy wyborze nowego – nasi specjaliści czekają na Ciebie!)
 • pozbędziesz się problemu utylizacji sprzętu – często bywa to kłopotliwe, ale z DemoStock możesz dać mu drugie życie!
 • otrzymasz naszą propozycję ceny na Twój produkt – świetnie znamy rynek i potrafimy ustalić adekwatną i jednocześnie atrakcyjną cenę – dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja oferta jest atrakcyjna
 • otrzymasz pełną opiekę nad transakcją i wsparcie sprzedażowe – po sprzedaży pieniądze trafią od razu na Twoje konto!
 • anonimowość transakcji –z różnych względów niektórzy wolą zachować poufność więc jeśli nie chcesz, nie ujawnimy Twoich danych i nikt nie dowie się, że sprzęt pochodzi właśnie od Ciebie
 • stworzysz korzystną okazję dla innych osób – w przyszłości może te osoby stworzą taką okazję dla Ciebie!

Klient, czyli nabywca

Co zyskuje nabywca?
 • super korzystną okazję do kupienia sprzętu, który jednocześnie wpisuje się w jego budżet i potrzeby biznesowe
 • sprzęt dostępny „od ręki” – w razie awarii lub nagłej potrzeby, gdy firma nie ma budżetu na zakup w pełni nowego i drogiego rozwiązania, wiele przedsiębiorstw wybiera tańszy, używany i szybko dostępny sprzęt, który można niezwłocznie zaimplementować
 • gwarancję, że sprzęt który kupił będzie sprawnie działał, a w razie jakiejkolwiek usterki zespół 112it jest zawsze gotowy pośpieszyć na ratunek!
 • jeśli jest resellerem dostęp do naszego newslettera, dzięki któremu może być zawsze na bieżąco z nowymi ofertami

Win-win-win czyli
Ty-My-Klient.
W DemoStock korzystają wszyscy!

My, czyli pośrednicy

W zamian za udostępnienie dogodnych warunków odsprzedaży, gwarancję sprawności sprzętu oraz czuwanie nad pomyślnym przebiegiem transakcji pobieramy odpowiednią prowizję. Główną naszą korzyścią jest jednak zawsze satysfakcja Klientów!

 

Back to Top