partnerstwo Red Hat - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

 

KOMPETENCJE  KONTAKT 

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

 

tel. +48 71 716 41 44

@redhat@112it.pl

MADU SC
jako Red Hat Ready Business Partner


Będąc partnerem firmy Red Hat – światowego lidera wspierającego rozwój systemów operacyjnych typu open source, dbamy o to, aby Klienci którzy nabędą potrzebne im rozwiązanie, byli w stanie z naszą pomocą dostrzec jego pełen potencjał i wdrożyć je w posiadanej infrastrukturze w bezpieczny i wydajny sposób.

Red Hat posiada bardzo bogate portfolio produktów, dopasowanych do różnych potrzeb. Dwie główne grupy produktów to:

Red hat Enterprise Linux

Jest to system operacyjny, który zapewnia elastyczność, wydajność i kontrolę, sprawdzający się w różnego typu środowisku sprzętowym, współpracujący z różnego typu hypervisorami i środowiskami typu cloud. RHEL to stabilna, łatwa w użyciu i wdrożeniu platforma typu open source dla serwerów, aplikacji SAP, IBM Power, System z, HPS Head Node, HPC Compute Node, desktopów oraz stacji roboczych.

Red Hat Enterprise Virtualization

Jest to kompletne rozwiązanie do zarządzania wirtualizacją desktopów i serwerów i pierwsza dopasowana do potrzeb środowisk klasy enterprise platforma typu open source. RHEV reprezentuje prawdziwą, alternatywną strategię wirtualizacji dla organizacji poszukujących obniżenia kosztów użytkowania infrastruktury oraz szybszego zwrotu z inwestycji.

RHEV dla desktopów pozwala na zbudowanie wirtualnej infrastruktury desktopowej, wzmocnienie bezpieczeństwa danych oraz łatwiejsze zarządzanie środowiskiem.

RHEV dla serwerów jest rozwiązaniem opartym o zaawansowaną technologię wirtualizacji KVM (Kernel-based Virtual Machine), zapewniającą lepszą wydajność i skalowalność dla wymagających zastosowań i aplikacji. Stabilność, bezpieczeństwo oraz wydajność zapewnia jądro systemu operacyjnego Red Hat Enterprise Linux.

 

Back to Top