Newsletter - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

Newsletter

Zapraszamy serdecznie do zapisania się na nasz newsletter. Znajdą w nim Państwo informacje o najświeższych i najbardziej korzystnych promocjach, nowościach produktowych i niezwykłych okazcjach zakupowych, a także od czasu do czasu informacje dotyczące naszych sukcesów.

W związku z tym, że prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż B2B (business to business), prosimy o podanie informacji dotyczących Firmy, w której Państwo pracują. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie naszej oferty promocyjnej i handlowej do Państwa potrzeb.Zapewniamy, że wszystkie dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w tym właśnie celu.
Po wpisaniu adresu e-mail i kliknięciu przycisku "Usuwam", na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem, którego kliknięcie spowoduje usunięcie kontaktu z naszej bazy i wypisanie się z newslettera 112it.pl. W razie konieczności istnieje oczywiście możliwość ponownego zapisania się.

Wydawca newslettera 112it.pl, firma MADU, zobowiązuje się do nieudostępniania oraz nieodsprzedawania osobom trzecim danych adresowych uzyskanych w drodze subskrypcji newslettera. Przechowywanie i dostęp do tych danych wewnątrz firmy odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521).

Zezwól na lądowanie dobrych wiadomości

czas trwania:
do wyczerpania zapasów


numer promocji: 02-13

Zapisz się do Newslettera 112it.pl i kup jeden z 4 wybranych produktów:

 

Warunki promocji:

1. Promocja nie łączy się z innymi promocjami
2. Jedna osoba tylko raz może skorzystać z promocji
3. Ceną promocyjną danego produktu jest cena podana na stronie www.112it.pl (bez dodatkowego upustu).
4. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

 

Back to Top