partnerstwo Citrix - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.
 

 

KOMPETENCJE  KONTAKT 

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

 

tel. +48 71 716 41 44

@citrix@112it.pl

MADU SC
jako Citrix Silver Solution Advisor


Będąc partnerem firmy Citrix doradzimy Państwu w jaki sposób wybrać idealne rozwiązanie wirtualizacyjne, dzięki któremu zmieni się nie tylko oblicze Państwa infrastruktury, ale także ergonomia pracy i zarządzania.Citrix jest jednym z liderów rozwiązań wirtualizacyjnych, a jego filozofia działania ogniskuje się ostatnio na umożliwieniu ludziom pracy bez względu na lokalizację, czas lub rodzaj urządzenia z jakiego korzystają. W ten sposób miejscem pracy nie jest już budynek lub biurko, ale może być nim miejsce, w którym znajdujemy inspirację. Chcesz zdobyć taką wolność, która pozwoli Ci osiągnąć równowagę pomiędzy pracą, życiem prywatnym, ograniczeniami czasu i miejsca? Wdrożenie takich rozwiązań jak XenApp, XenDesktop czy Xen Server w Twojej organizacji z pewnością stworzy możliwość bezpiecznej i wygodnej pracy zdalej z różnych urządzeń – smartofnów, netbooków, tabletów, terminali. Technologia oferowana przez Citrix umożliwia budowanie środowisk wirtualizacyjncyh i chmur, które są skalowalne na żądanie, elastyczne i zapewniają możliwość kontroli o jakiej wcześniej świat IT mógł tylko pomarzyć. Technologie Citrix pozwalają również dostrzec nowe możliwości biznesowe, przyśpieszyć rozwój organizacji i podwyższyć jej efektywność.


XenApp


XenApp to rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest dostarczanie aplikacji na żądanie – umożliwia wirtualizację, centralizację, zarządzanie aplikacją jako usługą, która jest dostarczana użytkownikowi bez względu na urządzenie jakim się posługuje.


XenDesktop


Xen Desktop to rozwiązanie do wirtualizacji desktopów, które przemienia tradycyjne desktopy i aplikacje w usługę na żądanie, bez względu na rodzaj sprzętu na którym pracuje użytkownik, miejsce lub czas dostępu. System operacyjny i aplikacje nie są już przypisane do danego urządzenia, ale znajdują się w centrum danym po stronie serwera, gdzie mogą być centralnie zarządzane i zabezpieczane z jednej lokalizacji.


XenServer


XenServer to platforma wirtualizacyjna dla serwerów, zbydowana na technologii hypervisora Xen. XenServer jest zaprojektowany dla wydajnego zarządzania środowiskami opartymi o systemy operacyjne Windows oraz Linux. Dzięki XenServer można znacząco zredukować koszty utrzymania infrastruktury (reedukacja fizycznego sprzętu), podnieść efektywność poprzez optymalne dopasowywanie przepustowości, rozmieszczenia maszyn wirtualnych oraz automatyzację powtarzających się zadań.

 

Back to Top