serwerowe wykopaliska raport - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.

Wymarłe okazy
M2 i M3
z rodu IBM

Prowadziliśmy wykopaliska naprawdę na całym świecie...Z przygotowanego raportu wynika, że naszym archeologom udało się zdobyć naprawdę wyjątkowe, nowe i rzadko występujące w takich cenach i tak mocnych konfiguracjach serwery z linii M2 i M3 rodu IBM. Okazy objęte są naszą własną gwarancją!

Dlaczego warto kupować wymarłe okazy?

 

Masz niski budżet
i szukasz rozwiązania, które MUSI się w nim zmieścić?

Jeśli Twój budżet jest naprawdę ograniczony i nie możesz sobie pozwolić na jego przekroczenie, serwery M2 i M3 w super niskich cenach będą stanowiły nie tylko tanie, ale sprawdzone i stabilne rozwiązanie, którego możliwości będziesz mógł według uznania potem rozbudowywać.

Szukasz taniego rozwiązania, które będzie kompatybilne z innym?

Często pojawia się konieczność dokupienia jakiegoś drogiego komponentu do naprawdę banalnego rozwiązania. Wprowadzając do swojej infrastruktury serwery M2 i M3 zbudujesz tanim kosztem elastyczne środowisko.

Uzupełniasz braki
w starej infrastrukturze?

Sporo klientów to prawdziwi fani serwerów IBM, wierni nie tylko marce, ale też linii M2 lub M3. Zamiast kupować drogie nowoczesne rozwiązania, polegają na starych, sprawdzonych i tańszych.

Serwery M2 i M3
to stabilne, sprawdzone
i elastyczne rozwiązanie
w ekstremalnie niskiej cenie

KONTAKT 

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

 

tel. +48 71 716 41 44

@ibm@112it.pl

Gwarancja

Wszystkie sprzedawne serwery pochodzące z serwerowych wykopalisk są fabrycznie nowe, zapakowane w oryginalne opakowania producenta. Udzielamy na nie własnej, rocznej gwarancji, której warunki można indywidualnie negocjować (podobnie jak ceny). Chętnie pomożemy w znalezieniu kompleksowego rozwiązania - w naszje ofercie znajduje się bogate portoflio producentów oprogramowania oraz opcji sprzętowych. Świadczymy również szeroki zakres usług IT.

Dawno dawno temu,
kiedy nikt jeszcze nie syszał o M4, istniały linie serwerów IBM System x M2 i M3. Zapewniały efektywność skalowania i wykorzystania oraz uzupełnie standardowych opcji o dodatkowe udoskonalenia.

Pełna lista naszych odkryć pochodzących
z serwerowych wykopalisk

 

Back to Top