Ceny - 112it
Produkt został dodany do zapytania Produkt został dodany do zapytania.
fbgoogle+

Polityka cenowa

ZAPOLUJ NA
DOBRE CENY

ZAPOLUJ NA
DOBRE CENY

PRZYSTANEK ELASTYCZNYCH CEN

NIE BĄDŹ ŁOSIEM NEGOCJUJ CENY

UWAGA!

TRWA SEZON
ŁOWIECKI NA
DOBRE CENY

ZASTANAWIASZ
SIĘ GDZIE
ZASTAWILIŚMY
SIDŁA?

OPRÓCZ DOBRYCH
CEN POLUJESZ NA
EKSPERCKĄ
PORADĘ?

Dobra cena jest jak trofeum, ale aby je zdobyć, trzeba najpierw ponegocjować! Zapraszamy wszystkich śmiałków do wzięcia udziału w wielkim polowaniu na super ceny!

Doskonale wiemy, że dla większości średnich przedsiębiorstw cena ma kluczowe znaczenie, a budżet jest czasem mało elastyczny - z pewnością jednak elastyczne są nasze ceny, dlatego warto pokusić się o małe negocjacje, zwłaszcza jeśli kupują Państwo wiele produktów lub przekraczają pewien pułap cenowy swoich zakupów, powyżej którego pojawiają się pewne trudności w zakupieniu planowanych produktów.

NIE BĄDŹ ŁOSIEM,
NEGOCJUJ CENY

Jakkolwiek łoś to poczciwe zwierzę, ma słaby wzrok i nie dostrzega często dobrych okazji, a tych u nas nie brakuje! Zachęcamy więc do ich szukania i myśliwskich pojedynków na polu negocjacji!

Nie zastawiliśmy żadnych sideł - proponujemy honorowe polowanie! W branży IT ceny zmieniają się bardzo szybko i nie zawsze wszyscy za tym nadążają. Nie jesteśmy sklepem internetowym, dlatego nie oferujemy stałych i niezmiennych cen, ale takie, które są elastyczne i negocjowalne. Zauważyliśmy, że dokładnie tego oczekują nasi Klienci. Ich budżet jest czasem ustalony „na sztywno” - tym bardziej chcemy dać wszystkim okazję do zrobienia zakupów, jakie zaplanowali, w elastycznych cenach, które zmieszczą się w ich budżecie.

Nic prostszego! Nasi specjaliści doradzą Ci i pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania! Oferujemy kompleksowe usługi - od sprzętu poprzez oprogramowanie, aż po usługi wdrożeniowe i szkoleniowe. Nie wahaj się do nas zadzwonić i powiedzieć czego potrzebujesz!

 


Jak działa  „Zaproponuj cenę”?


Nasi Klienci to różne firmy, organizacje, instytucje oraz urzędy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że budżetowanie niektórych projektów bywa problematyczne, plany finansowe są długofalowe, a środki ograniczone. Rozumiemy, że w niektórych przypadkach oprócz jakości, cena może mieć strategiczne znaczenie, które znacząco wpływa na decyzję zakupu.  Dokładnie dlatego właśnie zdecydowaliśmy się stworzyć opcję „Zaproponuj cenę”- swoją cenę, która pozwoli naszym Klientom na współpracę z nami pomimo wspomnianych wyżej ograniczeń oraz uwzględni ich zróżnicowane wymagania.
Wszystkie podane przez nas propozycje cen netto podlegają negocjacji.  Po dodaniu wybranego produktu do ekwipunku w zapytaniu mogą Państwo zaproponować własną cenę wpisując  ją w wyznaczone pole. Wszystkie dane są załączane do formularza zapytania automatycznie, wystarczy tylko wypełnić dane kontaktowe i kliknąć przycisk „Wyślij”. Po otrzymaniu formularza, rozważymy Państwa propozycję cenową. Negocjacje można także prowadzić telefonicznie.

Dlaczego nasze ceny są tak konkurencyjnie niskie?


Ceny w praktycznie  każdej branży znacząco uzależnione są od wolumenu zakupu i sprzedaży.
Nasze wieloletnie doświadczenie i systematyczny rozwój naszych kompetencji w branży serwerowej procentuje dużą bazą stałych, systematycznych odbiorców, co z kolei generuje dużą rotację sprzętu serwerowego. Jesteśmy również jedyną firmą w Polsce skupującą serwerowe nadwyżki dystrybucyjne. Nie jesteśmy korporacją ze sztywnymi regułami, nie mamy również tak dużo kosztów, jak w przypadku korporacji, dlatego też możemy zaproponować naszym Klientom wyjątkowe warunki handlowe, praktycznie takie, jakie uzyskuje się przy największych projektach IT podczas ścisłej współpracy z Vendorem.


 

 

Back to Top